5.10.2024 Já jako PARTNERKA/PARTNER >>>> Přidej se k nám na rodinné konstelace >>>>

Mars! Ta síla a energie, která …

…, která má velký vliv na to, jak se člověk projevuje, s jakou vervou, nasazením a průbojností bude reagovat na nejrůznější události a situace během života, jak řeší náročné úkoly, zda se jim vyhýbá, ignoruje je, nebo jedná bezhlavě či s rozvahou.

Symbol síly a mužství

Planeta Mars je také symbolem pro mužství, temperament, sílu a odvahu. V horoskopu muže představuje i způsob, jak se tento muž projevuje v milostných záležitostech.

Z astrologického hlediska ovlivňuje projev Marse především živel znamení zvěrokruhu, ve kterém se Mars nacházel v okamžiku narození člověka. Astrologie rozeznává 4 živly. Oheň, země, vzduch a voda.

Mars versus milostné hrátky

 Nejlépe se planeta Mars cítí ve znamení Berana a Štíra.

Při průchodu znamením Berana vytváří v člověku velmi silné sexuální pudy a  vzrušení. Velmi rád dobývá, a intenzivně, s vervou spěchá dobýt ženin chrám, aby se v něm oddával vášnivým touhám, přičemž je ochoten i riskovat. Je to aktivní, dominantní a sebevědomý milenec.

Nevíte,  v jakém znamení máte Vy nebo Váš partner planetu Mars?  Jednoduše a ZDARMA to zjistíte po vyplnění následujícího formuláře. 

Po vyplnění výše uvedených údajů automaticky získáváte také 10% slevu na partnerský horoskop v případě objednání do 15. listopadu 2017, což můžete  také pohodlně využít jako originální Vánoční dárek.

Když se Mars ocitá v krajinách Býka, stává se rozvážnějším, nejde mu o to, jít hned na věc. Rád si vychutná i příjemnou fázi svádění, předehry. Samotný akt je pro něj požitkem, u kterého s oblibou chvíli setrvá a patřičně si ho užije.

Mars ve znamení Blíženců se projevuje velkou flexibilitou. Rád a s grácií se přizpůsobí nejrůznějším požadavkům partnerky a je připraven vyzkoušet kde co. Není pro něj výjimkou ani více paralelních mileneckých vztahů. V Blížencích se Mars (muž s Marsem ve znamení Blíženců) hold obvykle velmi rád sbližuje :o) .

Po vstupu Marse na území Raka se jeho hledáček zaměřuje pouze na jednu ženu, s níž ho pojí silné citové pouto. Je pro něj velmi důležité uspokojit potřeby partnerky, jinak si sex sám zcela nedokáže vychutnat. Pokud dojde k situaci, že jeho milá není zrovna při chuti, nese to velmi těžce, může mít pocity vzteku, ale i frustrace.

Mars v majestátním znamení Lva má potřebu být ten nejlepší, proto je pro něj při milostných hrátkách partnerka naprosto prvořadá. Velmi mu záleží na tom, aby byla spokojená a dala mu to náležitě najevo. Není proti, když se o jeho umění zmíní ve společnosti.

Poté, co Mars překročí hranice a vchází do krajin Panny, může překvapit. Často působí spíše ostýchavě, či upjatě, ale pokud se skutečně uvolní a dá průchod mocným vášním, dokáže při milování způsobit i déle trvající uragán.

Pro Marse ve znamení Vah je důležitý cit, romantika a láska. A to je cítit i z milování s ním. Nikam nespěchá, předehra je pro něj samozřejmou a velmi příjemnou součástí postelových hrátek, kterou si náležitě užívá. Je přizpůsobivý partnerčiným potřebám, má rád rozmanitost a rád si o sexu povídá. Případné selhání přisuzuje obvykle druhé straně.

Mars má ve znamení Štíra značný sexuální náboj, je smyslný, náruživý, vášnivý, obvykle velmi charismatický a stále připraven. Přesto je pro něj kvalita důležitější než kvantita. Bývá věrný, ale často ho sžírá žárlivost, má majetnické sklony.

Když Mars vstoupí do znamení Střelce, bývá připraven k sexu téměř vždy a všude. Nijak zvlášť netouží po dlouhém aktu či předehře, mnohem raději jde rovnou na věc. Bývá zábavný a uvolněný, nezávazný sex je něco, s čím nemívá problém.

Mars ve znamení Kozoroha je konzervativní, co se týká výběru partnerky. Důležité je, aby byla v jeho očích dostatečně na úrovni. Po té, co se mu zadaří, bývá stálý, a je připraven uspokojit téměř jakékoli partnerčiny potřeby. Je obratný a hbitý, a dává jednoznačně přednost kvalitě před kvantitou.

Vodnářský Mars je překvapivý v tom smyslu, že by do něj žena neřekla, co se v něm skrývá. Tedy povětšinou velmi příjemně překvapivý. Rád si hraje, je kreativní, vynalézavý, užívá si milování ve všech jeho fázích, rád zkouší nové věci, nové polohy, nové způsoby. Nemusí být za každou cenu dominantní, líbí se mu vyváženost. Občas se mu může „přihodit“ nějaké to zaškobrtnutí ve formě nevěry.

Mars končí svou pouť ve znamení Ryb, aby následně mohl znovu začít ve znamení Berana. Znamení Ryb dává Marsu vnímavost, zjemňuje ho, dodává mu romantický nádech. Muž s takovým postavením Marse se cítí lépe s partnerkou, k níž ho poutají city. Je schopen se jí při milování zcela oddat, a líbí se mu, když je to oboustranné. Nebývá přehnaně žárlivý ani majetnický.

Při svém putování zvěrokruhem se planeta Mars setkává i s dalšími planetami, s nimiž se navzájem ovlivňují, provokují či oslabují, což může někdy i pozměnit, posílit nebo ochromit jejo chování v daném znamení. To je možné posoudit pouze individuálně při rozboru nativního či partnerského horoskopu, při znalosti data, místa a času narození konkrétního člověka.

Zajímá Vás, co o umění milování vypovídá postavení planety Venuše ve Vašem horoskopu? Pak klikněte sem >>

„Symbolem Marsu je malé kolečko s šipkou směrující nahoru a ven. Je to stylizované znázornění štítu a kopí, používaných římským bohem Marsem (někde psáno Martem), který byl nejen bohem války, ale také patronem vojáků. Symbol se také užívá v biologii pro označení mužského pohlaví a v alchymii k označení prvku železa, o kterém se soudilo, že byl ovládán Marsem, díky charakteristicky červené barvě oxidu železitého. Astrologická povaha Marsu vychází z mytologie a je spojována se sebejistotou a sebe-prosazováním se, agresí, sexualitou, energií, silou, ambicemi a výbušností, tedy historicky chápanými samčími vlastnostmi.“ (zdroj: Wikipedia.cz)

Libí se Vám článek? Pokud ano, budu ráda, když mu dáte Like.

Máte-li jakékoli dotazy nebo Vás láká osobní konzultace či korespondenční vypracování horoskopu, napište mi na adresu satkovagabriela@seznam.cz.

Přeji Vám krásný den

G.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gabriela Šátková
Astrologie a numerologie mi poskytují neobvyklé vhledy do osobnosti člověka, které dokážu velmi dobře využít při analýze nejrůznějších životních situací a událostí. To posléze vede k mnohem přesnějšímu pojmenování jádra věci a následně k pohybu lidí ku předu, na místo, kde chtějí být, žít a radovat se. Konkrétně tedy ven z nesnází, k učinění rozhodnutí, ke změně. Tu úlevu, jiskru a naději v jejich očích prostě miluju… Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.