5.10.2024 Já jako PARTNERKA/PARTNER >>>> Přidej se k nám na rodinné konstelace >>>>

Jaká jsi milenka? Hrátky s Venuší…

Temperamentní milenka, která jde hned na věc, náruživá, vášnivá, prudká, sebevědomá, požitkářská nebo zdrženlivá, něžná, romantická nebo vynalézavá, kreativní, hravá a nebo snad konzervativní, navenek chladná, či taková  „tichá voda břehy mele“?

O čem je řeč?

Mluvím o tom, co může symbolizovat planeta Venuše a její postavení v horoskopu.

Venuše je pro mnohé symbol ženy, dívky, milenky, ženské energie, a taky značka na toaletách pro ženy (taky se Vám to pletlo se symbolem pro Mars?)

Mně se dřív při slově Venuše jako první vybavovala Věstonická Venuše, kterou jsem dokonce na vlastní oči viděla přímo ve věstonickém muzeu. Ne, že bych sjížděla muzea v celé republice, ale bylo při cestě do jednoho moravského sklípku :o).

Překvapilo mě, jak je Věstonická Venuše malá. Je to taková pár centimetrů velká soška ve vitrínce. Ovšem klenutí měla vskutku nefalšovaně ženské…

Mého partnera jako první napadá známá nositelka jména Venus (Venuše), americká tenistka Venus Williams. I ta má trošku podobné kypré tvary jako ta věstonická.

Víte, že planeta Venuše je jedinou planetou, která nese ženské jméno?

Slovo Venus, tedy Venuše, označovalo původně půvab, krásu. Byla jím pojmenována staroitalská bohyně jara, a později bylo dáno i bohyni krásy.

Jejím symbolem je znázornění bohyně Venuše držící zrcadlo: kruh s malým křížem.

Planetu Venuši můžeme vidět dokonce na obloze, a to večer, po západu Slunce, pak je řeč o Večernici, nebo i brzy ráno před jeho východem. Pak ji nazýváme Jitřenkou.

A co ty hrátky? Už se blížíme…

Z hlediska astrologie prochází Venuše, stejně jako Slunce, během roku různými znameními zvěrokruhu. A tato znamení zabarvují každou planetu, která jimi „prochází“ určitými vlastnostmi. Tedy i Venuši, vyjadřující mimo jiné milostné touhy ženy (v ženském horoskopu) nebo i to, jaká milenka může vyhovovat konkrétnímu muži (v mužském horoskopu).

Na obrázku se planeta Venuše nachází ve znamení Vah. Kde je ve Tvém horoskopu?

Jak to máš s Venuší Ty? Viz dále …

Venuše se cítí nejlépe ve znamení Býka a Vah.

V Býku si Venuše (žena s Venuší ve znamení Býka) vychutnává veškeré požitky, které ji život nabízí, miluje se ráda, a s chutí a smyslností jí vlastní si vychutnává každičký dotek, pohlazení, pohyb i stisk, dokáže a chce se plně oddat svoji touze. Obzvláště, je-li v útulném bezpečném prostředí. Je to tedy požitkářka,

s čímž souvisí jisté nároky na muže. Nemá ráda monotónní sex, její představivost je pestrá a bujná. Dává přednost stálému partnerovi obdařeného bujnou fantazií. Ale pokud by měl usnout na vavřínech a ztratit fantazii, půjde si Venuše pro své potěšení jinam, a takové věci jako manželský slib nebo věk dotyčného ji při vidině skutečného požitku neodradí. 

Venuše ve znamení Vah, to je romantika, romantika ještě jednou romantika. Zde je Venuše plně oddána muži, ráda mu vyhoví, dokáže být i velmi svůdná, ale nenápadně, rafinovaně.

Milování při světle svíček nebo krbu je to, co si žena s Venuší ve znamení Vah vskutku užívá. Zpočátku může působit velmi podřízeně, svoji aktivitu ráda přenechává muži. Ale milování má ráda, plně se mu oddá a dosahuje silného „sopečného“ hlasitého orgazmu, čímž muže úplně odzbrojí. Venuše ve Vahách nesnese samotu, je společenská, i kdyby si dočasně měla „vypomoci“ s jinou Venuší…

A jak se Venuše cítí v ostatních znameních?

Nevíte, kde máte v horoskopu Venuši? Zjistěte to jednoduše a ZDARMA dole pod článkem skrze formulář.

Když vstoupí Venuše do znamení Berana, ráda staví na odiv svoji ženskost a má sklon k flirtování. Pokud se rozhodne, že chce s nějakým mužem navázat vztah, většinou ho nenechá na pokoji, dokud se jí to nepodaří. A pak je to jízda! Prudká, vášnivá, nespoutaná, multiorgazmická, sršící energie, která se směle přizpůsobí rytmu, čímž si muže naprosto získá. Má ráda sebevědomého odvážného milence.

Ve znamení Blíženců se Venuše ráda „sbližuje“. Potřebuje blízkost a projevení zájmu o její osobu. Líbí se jí, když se o ní uchází více mužů. Při milování je hravá, má ráda různorodost, je jak stvořena k sexuálním hrátkám. Ráda zkouší nejrůznější polohy, ale je pro ni důležitá i komunikace, mluvení, šeptání při sexu.

Když prochází Venuše znamením Raka, je velmi citlivá, má ráda silné a mužné typy, a je pro ni důležitá nejen kvalita, ale i kvantita. Má ráda vzrušující hry v posteli, snadno dosahuje orgazmu, a neodmítá ani lehké nebo větší poplácání. Má ráda sex, ale věří, že by měl zůstat doma, s manželem, a hlavně bez dětských očí nebo uší.

Aby se ve své touze vyhnula promiskuitě, drží si žena s Venuší v Raku často odstup. Eliminuje tak jakákoli ohrožení tohoto rázu a prezentuje se chladně jako „nejsem k mání“.  S tím pravým, který dokáže uspokojit její touhy a potřeby, se jeví jako dokonalá milenka. Věří, že by ji partner měl chránit a pečovat o ni celý život. Ona mu pak bude i oddanou ženou a milenkou.

Venuše je v královském znamení Lva královnou. Může mít mnoho obdivovatelů, ale vždy má situaci pod kontrolou. Ve společnosti ráda vyniká, velmi důležitá je pro ni její neposkvrněná pověst. Ačkoli mívá hodně nápadníků, je to ona, kdo si své milence vybírá. Má ráda sex a nehodlá se ho vzdát. Snadno a rychle dosahuje orgazmu, je veselá, vstřícná, radostná jako letní párty u moře nebo bazénu, na které je ona královnou a hostitelkou zároveň. Chválit a opěvovat, to je to, po čem touží i v posteli.

Vstoupí-li Venuše na území Panny, může si o vřelé a radostné párty u moře, na rozdíl od Venuše ve Lvu, nechat jen zdát. Není to královna, která má potřebu za každou cenu vynikat, ale přesto, při důkladnějším pozorování, je nenápadně nevinně krásná. Na první pohled spíše nesmělá, ale zároveň jako ze škatulky.

O sexu toho ví více než kde jaká encyklopedie, ale může značnou chvíli trvat, než se rozhodne přejít od teorie k praxi. Zpočátku vítá přítmí či peřinu. Potřebuje objetí a vřelá slova. Později se ale nebrání rychlovce na večírku nebo bouřlivému sexu v autě. S tím jediným. Bývá věrná a oddaná, většinou, pokud jí muž vyhovuje i intelektuálně. Dělá jí dobře potěšit svého partnera. Pokud vztah skončí, chvilku trvá, než do svého chrámu nechá vstoupit někoho jiného.

Venuše ve znamení Štíra muže s oblibou zkoumá, pohrává si s nimi, je zvědavá, jak ní budou reagovat. Má jiskru a hloubku, není snadné jí odolat. Potřebuje sexuální vybití nejen kvůli fyzickému chtíči. Pro  Venuši ve Štíru je sex do určité míry i  psychickou potřebou. Je velmi vášnivá, smyslná, někdy nemravná, hluboce prožívá, při některých konstelacích až nymfomanka. Umí s mužem prostřednictvím sexu manipulovat.

Ve znamení Střelce je Venuše společenská, otevřená, ráda se baví, bývá toho názoru, že zkusit se má všechno. Má zvýšenou schopnost dosáhnout orgazmu rychle a často. Nevyhýbá se rychlovkám. Tato Venuše se dokáže muži při sexu zcela oddat, a pokud vyhovuje jejím nárokům, nemá potřebu ho hned měnit, i když vášně u ní vzplanou snáze a snáze také pohasínají. Přinejmenším nějakou dobu ale muže zahrnuje teplem a láskyplností. Pokud jí muž přestane vyhovovat, většinou ho nepodvádí nebo alespoň ne dlouho, prostě ho opustí.

Venuše po příchodu do krajiny Kozoroha zvážní. Je téměř vyloučené, že by kozoroží Venuše hupsla do postele s mužem, kterého vidí poprvé.  Tato Venuše potřebuje k sexu lásku. Postelové hrátky bere jako završení lásky, pak je provozuje s potěšením. Když se zamiluje a pečlivě prověří svůj objekt, nemůže se dočkat, až svou lásku jaksepatří završí. O plamen vášně mezi ní a jejím vyvoleným pak směle pečuje. O svých milostných zážitcích ale zpravidla nemluví ve společnosti, i když by bylo o čem.

Venuše ve znamení Vodnáře potřebuje moře svobody. Něco jako pouta, svazování a podobné sexuální hrátky nejsou pro ni. Sex na jednu noc nebude častou záležitostí, leda by si tím potřebovala dokázat svoji „svobodu“, to že může, bude-li chtít. Muž, s nímž se vodnářská Venuše postelově sblíží, bývá často člověk, se kterým ji váže ještě nějaký další vztah (kamarád, obchodní partner, kolega).

Obvykle se jí líbí, když se milování odvíjí podle jejích představ a jejího tempa, zároveň se však potřebuje cítit rovnocenná. Ne dominantní, nebo submisivní, nýbrž rovnocenná. Tato Venuše se ví rady s případnými hračkami pro velké, ráda zkouší nové věci, je vynalézavá, ale nesmí jí to omezovat. I když v ní sexuální energie vře jako láva v sopce, volný průběh svému orgazmu nenechá tak často.

Když Venuše končí svou pouť zvěrokruhem, dostává se do znamení Ryb. Rozervaná romantička, pro kterou je někdy hlubokým sexuálním zážitkem a pravým dobrodružstvím pouhý polibek. Někdy může mít pocit či obavy, že se sexuálním aktem ze vztahu vyprchá ta pravá romantika. Ráda zůstává u líbání a mazlení, to přímo zbožňuje.

Někdy se oddá svým hlubokým vášnivým touhám zcela a úplně až po porodu, někdy ani to.  Hůře se zbavuje představy, že se při milování  musí pouze přizpůsobit sexuálním touhám svého muže, a proto se pak  ze sexu stává povinnost. Může to být ale i jinak, záleží na tom, jak moc lpí na svém původním přesvědčení, a do jaké míry se jí podaří ho opustit či pozměnit.

Při svém putování zvěrokruhem se planeta Venuše setkává i s dalšími planetami, s nimiž se navzájem ovlivňují, provokují či oslabují, což může někdy i pozměnit, posílit nebo ochromit její chování v daném znamení. To je možné posoudit pouze individuálně při rozboru nativního či partnerského horoskopu, při znalosti data, místa a času narození konkrétního člověka.

Pokud víte, v jakém znamení se pohybovala Venuše v okamžiku, kdy se narodil Váš partner, můžete podle výše uvedených zběžných charakteristik posoudit, jaká milenka mu může vyhovovat. Z tzv. partnerského horoskopu lze vyčíst i mnohem více, než jen milostný soulad.

Chcete-li ZDARMA zjistit, kde se ve Vašem horoskopu nachází planeta Venuše, vyplňte tento formulář. Jako Bonus tím získáváte 10% slevu na partnerský horoskop při jeho objednání do konce října 2017.

Samozřejmě je možné z horoskopu vyčíst i to, jaký muž/milenec může být tím pravým při milostných hrátkách pro konkrétní ženu. To je ale už také otázka planety Mars.

Zajímá Vás to? Pokud ano, budu ráda, když mi to napíšete např. na mou adresu satkovagabriela@seznam.cz nebo zájem projevíte Likenutím či sdílením tohoto článku, abych věděla, zda mám napsat o ohnivé planetě Mars…o muži, dobyvateli, ohnivém temperamentu či Don Juanovi.

Krásný den

G.

 

Gabriela Šátková
Astrologie a numerologie mi poskytují neobvyklé vhledy do osobnosti člověka, které dokážu velmi dobře využít při analýze nejrůznějších životních situací a událostí. To posléze vede k mnohem přesnějšímu pojmenování jádra věci a následně k pohybu lidí ku předu, na místo, kde chtějí být, žít a radovat se. Konkrétně tedy ven z nesnází, k učinění rozhodnutí, ke změně. Tu úlevu, jiskru a naději v jejich očích prostě miluju… Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.