5.10.2024 Já jako PARTNERKA/PARTNER >>>> Přidej se k nám na rodinné konstelace >>>>

Byl to takový zvláštní chtíč

Pocítila jsem nutkání tvořit. Ale co? Mělo to být něco pro lidi, něco, co souvisí s mou převážně ženskou klientelou. Něco, co ženám dodá odvahu. Napadaly mě karty. Jenže, partner mi na můj dle mého skvělý nápad celkem logicky odpověděl:

„Karty? Těch už jsou stovky, možná tisíce.“

A tak jsem souhlasně přikývla, povzdechla si a v hlavě mi běželo…no jo, máš pravdu, různé andělské, afirmační, mnohovrstevné, tarotové, karty Atlantidy, Hovory s Bohem a další a další. Tou dobou se na facebooku objevily zase nějaké další, tentokrát koučovací karty, což mě utvrzovalo v tom, že jsou partnerovy úvahy správné.

A navíc, nikdy bych se nedostala na cenu, jakou mají třeba Hovory s Bohem, protože ty se tisknou v ohromném nákladu, a tak přijde jedna sada na malou částku a mohou se prodávat za „stopade“.

Tak jsem to nechala být a čekala, že přijde nápad jiný. Ne, že bych se nudila, koukala do stropu a lámala si hlavu s tím, čím bych se asi zabavila. Naše tři dětičky si zaslouží spoustu péče a pozornosti, a moje práce a domácnost též.

Ale napětí ve mně rostlo, tak moc jsem toužila něco vytvořit. Něco hmatatelného. Něco, co bude nějakým způsobem pomáhat. Byl to takový zvláštní chtíč, který bych přirovnala snad jen k touze po dítěti, nebo k sexu. Takový ten stav napnelismu. Takže co? Co teda?

Myšlenka na karty se mi v hlavě stále honila, a já ji odháněla. Moje rozumové já, moje ego, ji odhánělo.

A pak to přišlo.

Jednoho dne jsem ráno vstala, a řekla si. Já je prostě udělám, aťsi jich je vydaných, kolik chce. Ke komu se mají dostat, k tomu se dostanou. Udělám je. Udělám je opravdové, od srdce, čisté a přímé, bez omáčky a medu. Úderné i konejšivé. Alespoň v menším nákladu. Uvidíme, kam se cena vyšplhá.

Každou volnou chvilku jsem věnovala dumáním nad tím, jak mají vypadat. Chtěla jsem, aby byly navíc i krásné, nejen podpůrné.

Začala jsem si na internetu vyhledávat informace o tom co a jak a za kolik, poptala několik tiskáren v okolí s dotazy, nakolik jsou mé představy na vzhled karet uskutečnitelné, probírala to s kamarádkou. Do toho mi moje maminka, políbená výtvarnou múzou, přislíbila, že mi nakreslí obrázky, jaké si představuji.

Tiskárna, která je 5 minut chůze od místa, kde žiju, mi potvrdila, že je možné vytvořit na každé kartě průřez ve tvaru srdíčka, jak jsem si přála. Částečně „handmade“, ale půjde to …

A najednou jsem začínala mít jasnější a konkrétnější představu o tom, jaké mají karty být. A dám je do voňavého pytlíčku z organzy. Ten bude žlutý … anebo oranžový?… dávala jsem průchod své fantazii.

Úplně jsem je viděla, srdce se mi tetelilo a já věděla, že tak to má být, že je to TO ONO.

Jednoho dne, když jsem uhoupala v kočárku mé nejmladší dítko, jsem si vzala svůj bloček s tím, že napíšu myšlenky, které na kartách mají být. Měla jsem trošku obavu, říkala jsem si, že nebudu tlačit na pilu, když to budu postupně psát měsíc, tak budu, když půl roku, tak půl roku.

Ale navzdory očekávání mě hned napadla první myšlenka, jen co jsem si vzala propisku do ruky. Ještě jsem ji nedopsala a už tu byla další. Psala jsem, jak rychle to jen šlo, další a další myšlenky se jen hrnuly, úplně na mě křičely a rvaly se mi do propisky.

Jakoby na mě mluvily hlasy všech těch žen, které jsem při své práci potkala, i těch, které ještě potkám, nebo snad i těch, které ani nepotkám, ale karty je potkat mají.

Bylo to zvláštní, tajil se mi dech a já pořád jen psala a tváře mi plály. Napsala jsem je najednou. Bylo jich 52. Některé chtěl můj rozum opravovat, cenzurovat, nezdály se mu, ale něco silnější ve mně mu řeklo: Nech to být, nepleť se do toho.

Cítila jsem rozechvění a zároveň někde tam vzadu takový ten pocit, že je vše v pořádku, že je vše, jak má být.

Ve chvíli, kdy píšu tyto řádky, zbývají poslední dny, v podstatě hodiny, kdy budu mít první sadu karet v ruce. Cítím velké nadšení, radost, ale i velkou vděčnost za to, že jsem mohla ujít další krůček na mé cestě, na cestě k naplněnému životu. A to skrze něco, co má podpořit druhé… a tak se naše životy protnou.

Je to vlastně velké dobrodružství, které mám to štěstí žít. Za to děkuji. A přeji vám krásné dny, ať už se naše životy protnou či nikoli.

Gábi

Přečtěte si mou vlastní zkušenost s kartami Dodavatel odvahy tady: Zkouška ohněm

KARTY JIŽ V PRODEJI!!! Právě ZDE >>

Karty Dodavatel odvahy, karty které pohladí i „nakopnou“!
DO úterý 7.12. 2021 s Vánoční slevou 35%

Gabriela Šátková
Astrologie a numerologie mi poskytují neobvyklé vhledy do osobnosti člověka, které dokážu velmi dobře využít při analýze nejrůznějších životních situací a událostí. To posléze vede k mnohem přesnějšímu pojmenování jádra věci a následně k pohybu lidí ku předu, na místo, kde chtějí být, žít a radovat se. Konkrétně tedy ven z nesnází, k učinění rozhodnutí, ke změně. Tu úlevu, jiskru a naději v jejich očích prostě miluju… Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.