DODAVATEL ODVAHY

Karty, které Vás pohladí i "nakopnou".

Znáte ty chvíle, kdy víte, kdy cítíte, že POTŘEBUJETE něco udělat, ale nevíte co?? Že musíte, jinak zešílíte? TEĎ HNED! Říkáte si: "CO? Co mám jen udělat, aby se mi ulevilo

Anebo to nejsou nijak zvlášť extrémní okamžiky, ale spíš období života, kdy bilancujete, necítítě štěstí, spokojenost nebo životní naplnění? Dny jsou tak nějak šedivé, unylé, bez jiskry a vzrušení

Ženy, se kterými mluvím, mi často říkají: " Někdy "to" na mě padne, chce se mi brečet, řvát a vztekat se najednou.

nebo

"Přehrávám si různé okamžiky, říkám si, co jsem měla udělat a neudělala, co by udělal on, co na to já... ."

anebo

"Přemýšlím stále nad tím samým, pitvám se v tom, už jsem si sama sobě nepříjemná, že se v tom furt hrabu. Často jsem pak nepříjemná i na lidi, kteří za to nemohou. A čas běží, utíká mi mezi prsty. Mám na sebe vztek, že se neumím dostat z toho začarovaného kruhu. "

  • Bilancujete? Smutníte? Hysterčíte?
  • Cítíte se jak v začarovaném kruhu?
  • Dny jsou šedivé a život ubíhá mezi prsty? Spíš přežíváte, než žijete?
  • Hodila by se Vám občasná podpora?

A právě pro takové stavy, dny či období je tu pomocník. Takový ukazatel směru, který Vám ukáže cestu z bludiště. 

Jsou to karty, s výstižným názvem

DODAVATEL ODVAHY !!!

Stačí položit otázku a vytáhnout si z balíčku 52 karet jednu, dvě či tři karty, které Vás nasměrují.

Vykročit už musíte sama. Anebo se mnou. Potřebujete-li podporu, můžete mě kontaktovat a domluvíme si termín osobní či Skypové konzultace.

Anebo čtěte dál....

Kartičky si mě svou energií přitáhly. Říkala jsem si, že když mi daly odpovědi, kterým jsem rozuměla jen já, je to fajn. Ale když jsem přišla za kamarádkou, která řešila pomoc své dceři a vytáhla si kartičku „Chceš pomáhat druhým? Začni u sebe!“ nebo při dotazu na těhotenství “Počkej 28 dní…“, uvědomila jsem si, jak krásnou ženskou a moudrou energií oplývají. A když už si pak její manžel vytáhl kartičku “Nemusíš všemu rozumět, někdy stačí věci jen přijmout.“, nejen, že jsme se upřímně všichni zasmáli, ale přišlo nám to jako Kouzlo.
Veronika

Při mé práci, kterou považuji za poslání, jsem potkala již stovky úžasných žen a pozorovala jejich proměnu, ať už v řádu okamžiků, hodin, dnů či let. Mám velké štěstí, že u toho mohu být.

Vyslechla jsem si stovky hlubokých příběhů velmi silných a odvážných žen. Vím dobře, že i silné ženy se někdy mohou cítit slabé.

Není to ostuda. Je to přirozený přechod k ještě větší síle.

A právě v takových chvílích se nám, ženám, hodí berlička, nebo spíše berle, pevná opora, jakou mohou být tyto karty. To je jejich smysl, jejich poselství.

Stačí položit otázku a vytáhnout si z balíčku 52 karet jednu, dvě či tři karty, které Vás nasměrují.

BONUS?? Ano, ráda dělám radost :o)

  • Každý balíček karet je zabalen do voňavého žlutého či oranžového organzového pytlíčku.
  • Karty obdržíte krásně, avšak ekologicky, dárkově zabalené, a to v přírodní krabičce s průhledem a vkusnou látkovou mašlí.
  • Můžete si vybrat, zda si přejete balení standardní, viz výše, anebo vánoční. To abyste mohla ihned darovat kamarádce, kolegyni, dceři či mamince. Netřeba žádné další balení!
  • Zašlu na adresu ženy, kterou si přejete obdarovat, případně s krátkým vzkazem od Vás.

Opravdu jsem si přála, aby karty byly nejen pomáhající, ale také krásné. Věnovala jsem pozornost každému detailu. Na všech kartách je, kromě originálního obrázku z dílny moji milované maminky, také malý průřez srdíčka v pravém dolním rohu ♥.

Přeci jen, jsou určeny nám, ženám, tak proč si je neudělat obzvláště hezké.  

Dobrý den, Gábi, no ty karty vypadají úžasně. Když jsem četla Váš příběh, úplně se mi naježily chlupy na rukou:)
Monika