Daruj CESTU ven z nesnází, k učinění rozhodnutí,
ke změně... 

blízké ženě nebo SOBĚ samé. Vždyť ... kdo je Ti blíž než Ty sama?

 

osobně nebo ONLINE, platnost dárkového poukazu je jeden rok.

Co ženy nejčastěji tíží? Co spolu můžeme vyřešit?

 • problémy ve vztazích - partnerství, děti, kolegové, šéfové...
 • život vzhůru nohama
 • změna práce
 • složité životní situace - rozvod, smrt, nemoc, výpověď a další
 • snaha lépe pochopit svého partnera, svoje dítě či jiného člověka
  jeho motivace, potřeby, pocity, myšlenkové pochody, jeho podstatu

Co přesně konzultací získáš? (Ty nebo obdarovaná)

 • ÚLEVU
 • vhled do své osobnosti na základě astronumerologického rozboru
  Co říkají hvězdy a čísla?
 • pohled na Tvou aktuální situaci ze zcela nového úhlu 
 • přátelský rozhovor se zkušeným koučem
 • společné naplánování kroků vedoucích k vyřešení situace a konec smutnění
 • prognózu na nejbližší období
 • podporu i po konzultaci (2-3týdny) 

 

 

Provedu Tě složitým obdobím, na změnu nemusíš být sama. 

Astrologie a numerologie mi poskytují neobvyklé vhledy do osobnosti člověka, které dokážu velmi dobře využít při rozboru nejrůznějších životních situací a událostí. 

To posléze vede k mnohem přesnějšímu pojmenování jádra věci a následně k pohybu lidí kupředu, na místo, kde chtějí být, žít a radovat se. Konkrétně tedy ven z nesnází, k učinění rozhodnutí, ke změně.

Umím být oporou i průvodcem. Slyším i cítím, co říkáte. Naslouchám a následuji Vaše myšlenkové pochody. Nesoudím. Jsem empatická, vstřícná, ale zároveň pevná. Umím klást otázky, které jste si sama nepoložila.

Daruj CESTU ven z nesnází, k učinění rozhodnutí,

ke změně...

blízké ženě nebo SOBĚ samé. Vždyť ... kdo je Ti blíž než Ty sama?

DÁRKOVÝ POUKAZ

s platností jeden rok

na osobní/online konzultaci s Mgr.Gabrielou Šátkovou (2 -2,5hod.)

(astrolog, kouč a dodavatel odvahy)

Konzultace probíhají buď osobně v mé kanceláři v Poděbradech nebo online (What's app, Skype, Messenger, telefon či jiné)

Dárkový poukaz Vám zašlu také v elektronické podobě na email, a to ihned po zaplacení kartou. Pokud nemáte zájem o papírovou podobu, pak je poštovné ZDARMA.

Mám velmi dobré zkušenosti s paní Gábinou, která mi moc pomohla, v mnoha věcech mi otevřela oči. Moc milá paní s milým úsměvem, krásné prostředí nabité pozitivní energií. Vřele všem doporučuji.
Blanka, Poděbrady
S Gábinou Šátkovou jsem se potkala na své cestě za poznáním a na životní křižovatce. A taky jsem byla zvědavá, jak takový horoskop vypadá a co vám o sobě hvězdy řeknou, jaký vás čeká osud, jestli je to vůbec možné. Byla jsem velmi mile překvapená – možné to doopravdy je. Gábina je velmi dobrý astrolog, to co jsem se dozvěděla, nejenom při našem prvním setkání, ale dále, když jsem ocitla v nějaké další životní situaci, vždy mi ta situace seděla „jako prdel na hrnec“ s tím, co bylo ve hvězdách. Při setkání s Gábinou mě velmi oslovil způsob její práce, kdy kombinovala vypracováním horoskopu s prací kouče. Společným povídáním, kdy jsme hledaly odpovědi na moje otázky, jsem se dokázala zorientovat v chaosu a pokračovat na svojí cestě dál s pocitem většího klidu. Ale ve finále je to vždy o práci na sobě a je potřeba najít odvahu do toho jít. Děkuji „někam tam nahoru“ za naše společné setkání Gábinou:o).
Monika, Praha
Ke Gábince mě přivedla náhoda a protože nic se neděje náhodou,bylo to přesně to pravé co jsem v té době potřebovala.Dozvěděla jsem se o sobě spoustu zajímavých věcí a její rozbor mi doslova zpevnil záda.Přestala jsem o sobě pochybovat a přestala jsem se bát.Ikdyž některé věci nejdou změnit hned,začala jsem o nich jinak přemýšlet.A když jsme s Gábinkou řešily zásadní událost mně hodně blízkého člověka,trefila výsledek do nejmenšího detailu,to mi přišlo až neuvěřitelné!I Osobní horoskop také naprosto sedí. Zkrátka Gábinka je dobrá a všem lidem kteří tápají nebo se něčeho bojí ji upřímně doporučuji.Je to ten pravý a navíc velmi krásný člověk.
Kamila, Poděbrady