Daruj  podporu.

Cestu ke klidu a radosti. 

Poukaz Ti přijde do mailu do 2minut po platbě online!

Chceš ženu skutečně potěšit? Daruj ji sebepoznání. Daruj ji cestu k sobě!

Obzvláště, pokud o sobě pochybuje! 

Konzultace s profesionální průvodkyní životní proměnou je úžasný dárek, který žena dokáže ocenit.

Navíc, astrologický a numerologický vhled do její osobnosti ji může přinést mnoho pochopení a odpovědí na spoustu důležitých otázek.

Chceš vidět, jak je překvapená originálním dárkem, který ji nejen potěší, ale může ji v životě krásně nasměrovat?

Poukaz Ti přijde do mailu, žádný stres, zda stihne dorazit. Jen si ho vytiskneš. V klidu a v pohodičce!

Co přesně jí konzultace přinese?

Jedna konzultace trvá cca 2 hodiny.
 • VHLED do osobnosti člověka na základě astronumerologického rozboru
  Co říkají hvězdy a čísla?
 • PODPORU
 • pohled na aktuální situaci ze zcela NOVÉHO úhlu 
 • přátelský rozhovor se zkušeným koučem
 • společné NAPLÁNOVÁNÍ kroků vedoucích k vyřešení situace a konec smutnění, cestu k RADOSTI
 • prognózu na nejbližší období
 • podporu i po konzultaci (2-3týdny) 

S čím za mnou ženy přicházejí nejčastěji? Co můžeš POMOCI vyřešit?

 • Smutek, životní krize, pochybnosti o sobě, pocit nenaplnění.
 • změna práce, pocit pracovního vyhoření
 • život vzhůru nohama
 • problémy ve vztazích - partnerství, "S ním anebo bez něj?"
 • složité životní situace - rozvod, smrt, nemoc, výpověď a další
 • snaha lépe pochopit svého partnera, svoje dítě či jiného člověka
  jeho motivace, potřeby, pocity, myšlenkové pochody, jeho podstatu
Mgr. Gabriela Šátková

Provázím ženy zpět ke svoji síle. 

Jsem průvodkyně životní proměnou. Pomáhám ženám a mužům, které chtějí VÍC než jen přežívat na autopilota. Doprovázím je na cestě od únavy, nefunkčních vztahů a frustrace zpět ke svojí SÍLE, úlevě a radosti.

NA ROZDÍL od klasického koučování mi astrologie a numerologie poskytují neobvyklé vhledy do osobnosti člověka. Toho dokážu velmi dobře využít při rozboru situací a událostí, které společně řešíme. Mnohem přesněji pojmenujeme jádro věci, což celý proces významně URYCHLUJE.

Umím být oporou i průvodcem. Slyším i cítím, co člověk číká. Naslouchám a následuji jeho myšlenkové pochody. Nesoudím. Jsem empatická, vstřícná, ale zároveň pevná. Umím klást otázky, které si sám nepoložil.

Daruj podporu.

Daruj cestu k radosti a klidu.

Konzultace probíhají buď osobně v mé kanceláři v Praze 5 minut pěšky od Hl. nádraží nebo online

DÁRKOVÝ POUKAZ je platný jeden rok. 

Dárkový poukaz Vám zašlu v elektronické podobě na email, po připsání částky na můj účet. Pokud nemáte zájem o papírovou podobu, pak je poštovné ZDARMA.

"... v mnoha věcech mi otevřela oči."

Mám velmi dobré zkušenosti s paní Gábinou, která mi moc pomohla, v mnoha věcech mi otevřela oči. Moc milá paní s milým úsměvem, krásné prostředí nabité pozitivní energií. Vřele všem doporučuji.
Blanka, Poděbrady

"...dokázala jsem se zorientovat v chaosu a pokračovat na svojí cestě dál s pocitem většího klidu."

S Gábinou Šátkovou jsem se potkala na své cestě za poznáním a na životní křižovatce. A taky jsem byla zvědavá, jak takový horoskop vypadá a co vám o sobě hvězdy řeknou, jaký vás čeká osud, jestli je to vůbec možné. Byla jsem velmi mile překvapená – možné to doopravdy je. Gábina je velmi dobrý astrolog, to co jsem se dozvěděla, nejenom při našem prvním setkání, ale dále, když jsem ocitla v nějaké další životní situaci, vždy mi ta situace seděla „jako prdel na hrnec“ s tím, co bylo ve hvězdách. Při setkání s Gábinou mě velmi oslovil způsob její práce, kdy kombinovala vypracováním horoskopu s prací kouče. Společným povídáním, kdy jsme hledaly odpovědi na moje otázky, jsem se dokázala zorientovat v chaosu a pokračovat na svojí cestě dál s pocitem většího klidu. Ale ve finále je to vždy o práci na sobě a je potřeba najít odvahu do toho jít. Děkuji „někam tam nahoru“ za naše společné setkání Gábinou:o).
Monika, Praha

" Přestala jsem o sobě pochybovat a přestala jsem se bát."

Ke Gábince mě přivedla náhoda a protože nic se neděje náhodou,bylo to přesně to pravé co jsem v té době potřebovala.Dozvěděla jsem se o sobě spoustu zajímavých věcí a její rozbor mi doslova zpevnil záda.Přestala jsem o sobě pochybovat a přestala jsem se bát.Ikdyž některé věci nejdou změnit hned,začala jsem o nich jinak přemýšlet.A když jsme s Gábinkou řešily zásadní událost mně hodně blízkého člověka,trefila výsledek do nejmenšího detailu,to mi přišlo až neuvěřitelné!I Osobní horoskop také naprosto sedí. Zkrátka Gábinka je dobrá a všem lidem kteří tápají nebo se něčeho bojí ji upřímně doporučuji.Je to ten pravý a navíc velmi krásný člověk.
Kamila Řeháková, Poděbrady

"... rychle a intuitivně z mého horoskopu vyčetla citlivá místa, která do té doby křičela o pozornost..."

Ke Gábi Šátkové mě přivedl milník na cestě sebepoznávání, kterým je astrologie. Odhodlaná poodhalit první závoje z tajů astrologických pojmů jsem se přihlásila do kurzu Začínáme číst ve hvězdách, v němž Gábi přirozeně s lehkostí a úsměvem provází základy hvězdopravectví. Při online osobní konzultaci za účelem rozebrání mého horoskopu jsem následně zažila, jak pracuje astrolog profesionál v praxi. Gábi ale není jen skvělá astroložka s bohatými zkušenostmi, ale zároveň koučka s tahem na branku, čímž konkrétně chci říci, že pouze neinterpretuje horoskop jenž má před sebou, ale zároveň pomáhá pojmenovávat a uvědomovat si výzvy, se kterými se dotyčný potýká, a co je nejdůležitější - nachází společně cestu jak je zpracovat. Ačkoliv jsem Gábi nezadala žádné konkrétní zadání, rychle a intuitivně z mého horoskopu vyčetla citlivá místa, která do té doby křičela o pozornost protože potřebovala být vyjmuta na povrch, aby mohla být konfrontována a zpracována. Gábi má veliké dary vhledu a empatie, s nimiž mě tímto procesem bezpečně provázela. Děkuji. 🙂
Eva z Prahy