Daruj CESTU ven z nesnází, k učinění rozhodnutí,
ke změně... 

... blízké ženě nebo i SOBĚ samé

 

osobně nebo ONLINE, platnost dárkového poukazu je jeden rok.

Co ženy nejčastěji tíží? Co spolu můžeme vyřešit?

 • problémy ve vztazích - partnerství, děti, kolegové, šéfové...
 • život vzhůru nohama
 • změna práce
 • složité životní situace - rozvod, smrt, nemoc, výpověď a další
 • snaha lépe pochopit svého partnera, svoje dítě či jiného člověka
  jeho motivace, potřeby, pocity, myšlenkové pochody, jeho podstatu

Co přesně konzultací získáš? (Ty nebo obdarovaná)

 • ÚLEVU
 • vhled do své osobnosti na základě astronumerologického rozboru
  Co říkají hvězdy a čísla?
 • pohled na Tvou aktuální situaci ze zcela nového úhlu 
 • přátelský rozhovor se zkušeným koučem
 • společné naplánování kroků vedoucích k vyřešení situace a konec smutnění
 • prognózu na nejbližší období
 • podporu i po konzultaci (2-3týdny) 

 

 

Provedu Tě složitým obdobím, na změnu nemusíš být sama. 

Astrologie a numerologie mi poskytují neobvyklé vhledy do osobnosti člověka, které dokážu velmi dobře využít při rozboru nejrůznějších životních situací a událostí. 

To posléze vede k mnohem přesnějšímu pojmenování jádra věci a následně k pohybu lidí kupředu, na místo, kde chtějí být, žít a radovat se. Konkrétně tedy ven z nesnází, k učinění rozhodnutí, ke změně.

Umím být oporou i průvodcem. Slyším i cítím, co říkáte. Naslouchám a následuji Vaše myšlenkové pochody. Nesoudím. Jsem empatická, vstřícná, ale zároveň pevná. Umím klást otázky, které jste si sama nepoložila.

Daruj CESTU ven z nesnází, k učinění rozhodnutí,

ke změně...

blízké ženě nebo SOBĚ samé. Vždyť ... kdo je Ti blíž než Ty sama?

DÁRKOVÝ POUKAZ

s platností jeden rok

na osobní/online konzultaci s Mgr.Gabrielou Šátkovou (2 -2,5hod.)

(astrolog, kouč a dodavatel odvahy)

Konzultace probíhají buď osobně v mé kanceláři v Poděbradech nebo online (What's app, Skype, Messenger, telefon či jiné)

Dárkový poukaz Vám zašlu také v elektronické podobě na email, a to ihned po zaplacení kartou. Pokud nemáte zájem o papírovou podobu, pak je poštovné ZDARMA.

Mám velmi dobré zkušenosti s paní Gábinou, která mi moc pomohla, v mnoha věcech mi otevřela oči. Moc milá paní s milým úsměvem, krásné prostředí nabité pozitivní energií. Vřele všem doporučuji.
Blanka, Poděbrady
S Gábinou Šátkovou jsem se potkala na své cestě za poznáním a na životní křižovatce. A taky jsem byla zvědavá, jak takový horoskop vypadá a co vám o sobě hvězdy řeknou, jaký vás čeká osud, jestli je to vůbec možné. Byla jsem velmi mile překvapená – možné to doopravdy je. Gábina je velmi dobrý astrolog, to co jsem se dozvěděla, nejenom při našem prvním setkání, ale dále, když jsem ocitla v nějaké další životní situaci, vždy mi ta situace seděla „jako prdel na hrnec“ s tím, co bylo ve hvězdách. Při setkání s Gábinou mě velmi oslovil způsob její práce, kdy kombinovala vypracováním horoskopu s prací kouče. Společným povídáním, kdy jsme hledaly odpovědi na moje otázky, jsem se dokázala zorientovat v chaosu a pokračovat na svojí cestě dál s pocitem většího klidu. Ale ve finále je to vždy o práci na sobě a je potřeba najít odvahu do toho jít. Děkuji „někam tam nahoru“ za naše společné setkání Gábinou:o).
Monika, Praha
Ke Gábince mě přivedla náhoda a protože nic se neděje náhodou,bylo to přesně to pravé co jsem v té době potřebovala.Dozvěděla jsem se o sobě spoustu zajímavých věcí a její rozbor mi doslova zpevnil záda.Přestala jsem o sobě pochybovat a přestala jsem se bát.Ikdyž některé věci nejdou změnit hned,začala jsem o nich jinak přemýšlet.A když jsme s Gábinkou řešily zásadní událost mně hodně blízkého člověka,trefila výsledek do nejmenšího detailu,to mi přišlo až neuvěřitelné!I Osobní horoskop také naprosto sedí. Zkrátka Gábinka je dobrá a všem lidem kteří tápají nebo se něčeho bojí ji upřímně doporučuji.Je to ten pravý a navíc velmi krásný člověk.
Kamila, Poděbrady