Darujte CESTU ven z nesnází, k učinění rozhodnutí,

ke změně...

DÁRKOVÝ POUKAZ

s neomezenou platností

na osobní/online konzultaci s Mgr.Gabrielou Šátkovou

(dodavatel odvahy, astrolog a kouč)

 

S ČÍM LIDÉ NEJČASTĚJI PŘICHÁZEJÍ

  • Problémy ve vztazích - partnerství, děti, kolegové, šéfové...

  • Život vzhůru nohama

  • Změna práce

  • Pro pochopení  složitých životních situací - rozvod, smrt, nemoc, výpověď a další

  • Při snaze lépe pochopit svého partnera, svoje dítě či jiného člověka. Jeho motivace, potřeby, pocity, myšlenkové pochody, jeho  podstatu.

  • Při plánování početí dítěte – Jonášova metoda početí, jejíž základem je fáze měsíce, ve které se žena narodila. Úspěšnost je kolem 80%. Tuto službu nabízím korespondenčně za 600Kč/18 termínů.

Konzultace probíhají buď osobně v mé kanceláři v Poděbradech nebo online (What's app, Skype, Messenger, telefon či jiné)

Více o konzultacích se dočtete ZDE >> 

Platnost dárkového poukazu je časově NEOMEZENÁ!!!

Cena dárkového poukazu je 1.500Kč/1,5-2hod. + poštovné

  • Cena poštovného při platbě převodem na účet č. 1089817133/0800 je cca do 30Kč. V případě dobírky je to o 50Kč více (Česká pošta).

  • Po předchozí domluvě možný odběr osobně v mé kanceláři v Poděbradech na kolonádě, na adrese Náměstí TGM 1011, 1.patro s výtahem

  • Dárkový poukaz Vám mohu zaslat také v elektronické podobě emailem, pak je poštovné ZDARMA

VÝHODNÝ Balíček odvahy si můžete prohlédnout ZDE

Umím být oporou i průvodcem. Slyším i cítím, co říkáte. Naslouchám a následuji Vaše myšlenkové pochody. Nesoudím. Jsem empatická, vstřícná, ale zároveň pevná. Umím klást otázky, které jste si sami nepoložili.
Mám velmi dobré zkušenosti s paní Gábinou, která mi moc pomohla, v mnoha věcech mi otevřela oči. Moc milá paní s milým úsměvem, krásné prostředí nabité pozitivní energií. Vřele všem doporučuji.
Blanka, Poděbrady
Ke Gábince mě přivedla náhoda a protože nic se neděje náhodou,bylo to přesně to pravé co jsem v té době potřebovala.Dozvěděla jsem se o sobě spoustu zajímavých věcí a její rozbor mi doslova zpevnil záda.Přestala jsem o sobě pochybovat a přestala jsem se bát.Ikdyž některé věci nejdou změnit hned,začala jsem o nich jinak přemýšlet.A když jsme s Gábinkou řešily zásadní událost mně hodně blízkého člověka,trefila výsledek do nejmenšího detailu,to mi přišlo až neuvěřitelné!I Osobní horoskop také naprosto sedí. Zkrátka Gábinka je dobrá a všem lidem kteří tápají nebo se něčeho bojí ji upřímně doporučuji.Je to ten pravý a navíc velmi krásný člověk.
Kamila