14.10.2023 NOVÝ ZAČÁTEK >>>> Přidej se k nám na rodinné konstelace >>>>

Jak pracuje astroložka?

Pro spoustu lidí je astrologie nevšední obor, proto jsem se rozhodla trošku vám přiblížit mou práci, mé poslání. A tím je astrologie v kombinaci s koučinkem, za doprovodu čísel, někdy i karet.

 Věřím v moudrost každého člověka, proto se zabývám koučikem. Fascinují mě planety a jejich tajemná řeč, stejně jako řeč čísel.

Jsem ale taky žena, matka a partnerka, takže když zrovna nerozmlouvám s planetami, čísly či klienty, vařím, uklízím, vozím děti do školky, školy, na kroužky, pofoukám odřené kolínko nebo zajdu ke kadeřnici.

Nekoukám celý den do křišťálové koule nebo dalekohledu. Nemám černého kocoura na rameni :o)

V praxi to vypadá tak, že některé dny jedu do kanceláře, kde probíhají osobní konzultace s klienty. Jindy probíhají konzultace online, to jsem pak doma, kde také pracuji na rozborech horoskopů, které následně klientům odesílám.

Gabi u pcKonkrétně je dnes už práce astrologa většinou neoddělitelně spojená s počítačem a astrologickým programem, kam si zadám datum, místo a čas narození klienta, nebo například i založení firmy, vznik státu.

Poté se na obrazovce objeví grafické znázornění postavení planet v okamžiku prvního nádechu, jedná-li se o horoskop člověka. Má tvar kola, uvnitř kterého se nacházejí různé symboly planet, a také čáry, kterými mohou být některé z planet spojeny. Planety, znamení, čáry, kterým se říká aspekty, to vše je nositelem informací.

obrazek horoskopu web pzp

A z takového obrázku astrolog „čte“.

Astrolog pak může brát v úvahu postavení planet v okamžiku narození v souvislosti s momentální situací ve Vesmíru, a podle toho předpokládat další vývoj událostí. To když to hodně zjednoduším.

Astrologické programy často umí mnohem více. A je to fajn, není to tak dlouho, co astrolog používal kružítko, pravítko, astrologické tabulky a vytvoření takové obrázku trvalo minimálně desítky minut, ne pár vteřin.

Když je tento obrázek vytvořen, popisuji, co vidím, prognostikuji, ale i koučuji, jelikož jsem také profesionálním koučem.

Toto propojení je skvělé v tom, že člověk při odchodu z konzultace ví, co konkrétně chce udělat proto, aby se jeho život ubíral tam, kam si přeje.

A to s vědomím, že to je především on sám, kdo o svém životě rozhoduje.

Informace získané z hvězd si ověřuji ještě v číslech, tedy pomocí numerologie a tarotové numerologie.

Kdy může být astrologie a numerologie užitečná?

  • Chci lépe porozumět sám sobě, chci se lépe poznat, tj. sebepoznání.
  • Pochopení životních výzev, těžkostí, stále se opakujících situací.
  • Při snaze lépe pochopit své dítě, partnera či jiného člověka, jeho motivace, potřeby, pocity, myšlenkové pochody, jeho  podstatu.
  • Při zakládání firmy, podepsání smlouvy, plánování důležitých událostí jako je svatba, stěhování, koupě nemovitosti, podání výpovědi…
  • Podpora porozumění událostem, které už proběhly, situace či momenty, např. seznámení, úraz, narození, smrt.
  • Při plánování početí dítěte– pomocí Jonášovy metody a dalších astrologických metod lze zvýšit pravděpodobnost početí a porození zdravého dítěte vypočítáním optimálního termínu početí, a to nezávisle na menstruačním cyklu ženy. Úspěšnost je kolem 80%.

Jsou to kouzla?

Ano, vypadá to jako kouzla. Když se prostřednictvím televize nebo dalekohledu podíváte do Vesmíru, je to tajemné, magické, neznámé a tak nekonečné. Možná se vám ani nelíbí představa, že by „To“ na nás mohlo mít nějaký vliv.

space-1548139_1920Ale vezměte si jen takový měsíc a jeho vliv na vodu, způsobuje příliv a odliv. Je to kouzlo? Nebo úplněk, kdy se zvířata i mnozí lidé chovají jinak, ti citlivější z nás cítí úplněk, aniž by se podívali na oblohu nebo do kalendáře.

 A teď si zkuste představit, že na nás má vliv každá z planet.

S tím, že je toho ještě mnoho, co o Vesmíru a planetách nevíme. Ale proč nebrat v úvahu to, co o nich víme, když nám to může být velkým přínosem např. při sebepoznání, při plánování důležitých událostí, při touze počít dítě nebo při cestě ze „začarovaného kruhu“?

Je to přeci tak přirozené, jsme součástí Vesmíru, tak z jakého důvodu bychom ho měli ignorovat?

Gabriela Šátková
Astrologie a numerologie mi poskytují neobvyklé vhledy do osobnosti člověka, které dokážu velmi dobře využít při analýze nejrůznějších životních situací a událostí. To posléze vede k mnohem přesnějšímu pojmenování jádra věci a následně k pohybu lidí ku předu, na místo, kde chtějí být, žít a radovat se. Konkrétně tedy ven z nesnází, k učinění rozhodnutí, ke změně. Tu úlevu, jiskru a naději v jejich očích prostě miluju… Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.