5.10.2024 Já jako PARTNERKA/PARTNER >>>> Přidej se k nám na rodinné konstelace >>>>

Moje srážka se sociální sítí

Pracuji s lidmi. Profesionální koučování propojuji s astrologií, numerologií a výkladem karet. Společně s klienty hledám řešení, a doprovázím je na cestě od smutku k radosti, od zmatku k jasným konkrétním krokům. Tu úlevu, jiskru a naději v jejich očích prostě miluju….

To byl i důvod, proč mě moje kamarádka při skleničce vína přesvědčila o nezbytnosti profilu na jedné rozšířené sociální síti, přestože jsem se tomu roky vyhýbala. Prý se tak o mě dozví více lidí, a ti pak budou mít možnost využít mé služby. A tak jsem souhlasila.

Kamarádka mi založila účet, společně jsme vyplnily základní údaje v profilu. Tam jsem záměrně neuvedla nic o rodině a ani o vztahu, protože to s mou prací nesouvisí. Nikdy se tam neobjevily fotografie členů mé rodiny, zkrátka nic, co by se týkalo mého soukromí.

Během roku a půl jsem nenásilně nasbírala asi 120 kontaktů.

A pak se to stalo. 

V podstatě ze dne na den mě začaly žádat o „Přátelství“ desítky lidí, netušila jsem, jak je to možné, tak najednou.

Konzultovala jsem to s mým mužem, který profil na této sociální síti nemá (takže toho o ní ví ještě méně, než já). On říkal, ať je přijmu, že se touto cestou o mé jedinečné službě dozví více lidí. 

Tak jsem je přijímala.

Začala jsem si všímat, že výrazně převažují žádosti od mužů, přesto, že mé astrologické konzultace obvykle vyhledávají spíše ženy. Ale napadlo mě, že se skrze tyto muže ke mně mohou dostat také ženy, které mají v „Přátelích“.  Desítky žádostí se změnily na stovky, posléze na tisíce. Nepřijímala jsem žádosti od lidí, kteří nerozumí česky, ostatní více méně ano. Přibývalo i 150 žádostí za 24 hodin, nestíhala jsem je přijímat všechny, pečlivě kontrolovat už vůbec ne.

Během 3 týdnů jsem měla skoro 2 tisíce žádostí o „Přátelství“ přijatých, a dalších cca 2 tisíce zatím nepřijatých. Přijaté ženy tvořily tak možná čtvrtinu. Zato jsem začala dostávat mnoho pozvání na rande. Několik mužů se mi přes sociální síť  marně pokoušelo dovolat.

To v lepším případě.

V tom horším to byly nabídky k sexu, detailně popisované, a v tom ještě horším případě rovnou zprávy s pornografickým videem či obsahem.

Také se mi na profilu objevila spousta fotografií velmi obnažených žen v erotických polohách, s tmavými vlasy, zřejmě se mi měly podobat, a uprostřed této „koláže“byla  portrétová fotografie z mého profilu. Někdo si s tím dal práci. Asi je zbytečné popisovat, co se mi honilo hlavou. Říkáte si možná něco o naivitě, a hlouposti. Ano, dospěla jsem k tomu samému.

A co bylo dál?

Od mých skutečných přátel, žen, jsem dostávala upozornění, že se na ně přese mě „dobývá“ spousta mužů, kteří je žádají o „Přátelství“.

Došlo mi, že jsem to tedy pěkně vymňoukla, chvíli jsem se z toho hroutila.

Za pár hodin jsem začala situaci řešit a narovnávat, co jsem vyvedla. Naučila jsem se při opětovném nastavování mého profilu něco o možnostech soukromí, o tom, že je možné nastavit si, kdo může vkládat příspěvky na můj profil, a jak to udělat, abych své „Přátelé“ i skutečné přátelé viděla jenom já, a tím je od nežádoucího „dobývání“ alespoň trošku ochránila.

Ale hlavně, zjistila jsem, že tohle není moje cesta. Uvědomila jsem si, že kdo se ke mně má dostat, ten se ke mně dostane, i kdybych neměla profil na žádné sociální síti. Dostala jsem lekci. Jsem zas o zkušenost bohatší.

Tímto se omlouvám mým skutečným přátelům za případné nepříjemnosti, které jsem jim mohla způsobit, a také všem mužům, ve kterých jsem pouhým přijetím do „Přátel“ vzbudila pocit, že hledám partnera nebo milence. Nebyl to můj záměr, promiňte mi.

Přeji vám krásné předvánoční dny prožité v kruhu svých opravdových přátel

Gábi

 

 

 

Gabriela Šátková
Astrologie a numerologie mi poskytují neobvyklé vhledy do osobnosti člověka, které dokážu velmi dobře využít při analýze nejrůznějších životních situací a událostí. To posléze vede k mnohem přesnějšímu pojmenování jádra věci a následně k pohybu lidí ku předu, na místo, kde chtějí být, žít a radovat se. Konkrétně tedy ven z nesnází, k učinění rozhodnutí, ke změně. Tu úlevu, jiskru a naději v jejich očích prostě miluju… Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.