Napsali o mně

Ke Gábince mě přivedla náhoda a protože nic se neděje náhodou,bylo to přesně to pravé co jsem v té době potřebovala.Dozvěděla jsem se o sobě spoustu zajímavých věcí a její rozbor mi doslova zpevnil záda.Přestala jsem o sobě pochybovat a přestala jsem se bát.Ikdyž některé věci nejdou změnit hned,začala jsem o nich jinak přemýšlet.A když jsme s Gábinkou řešily zásadní událost mně hodně blízkého člověka,trefila výsledek do nejmenšího detailu,to mi přišlo až neuvěřitelné!I Osobní horoskop také naprosto sedí. Zkrátka Gábinka je dobrá a všem lidem kteří tápají nebo se něčeho bojí ji upřímně doporučuji.Je to ten pravý a navíc velmi krásný člověk.
Kamila Řeháková, Poděbrady
S Gábinou Šátkovou jsem se potkala na své cestě za poznáním a na životní křižovatce. A taky jsem byla zvědavá, jak takový horoskop vypadá a co vám o sobě hvězdy řeknou, jaký vás čeká osud, jestli je to vůbec možné. Byla jsem velmi mile překvapená – možné to doopravdy je. Gábina je velmi dobrý astrolog, to co jsem se dozvěděla, nejenom při našem prvním setkání, ale dále, když jsem ocitla v nějaké další životní situaci, vždy mi ta situace seděla „jako prdel na hrnec“ s tím, co bylo ve hvězdách. Při setkání s Gábinou mě velmi oslovil způsob její práce, kdy kombinovala vypracováním horoskopu s prací kouče. Společným povídáním, kdy jsme hledaly odpovědi na moje otázky, jsem se dokázala zorientovat v chaosu a pokračovat na svojí cestě dál s pocitem většího klidu. Ale ve finále je to vždy o práci na sobě a je potřeba najít odvahu do toho jít. Děkuji „někam tam nahoru“ za naše společné setkání Gábinou:o)
Monika z Prahy
Právě jsem uspala naši malou dcerku. Již 9 měsíců si společně užíváme velkou radost. Ale na začátku to nebylo vůbec tak jisté. Velice nám však pomohla Gábi, která mi povídala příběhy o párech mající trable s početím miminka a metodě, která pomáhá. A tak jsme si též nechali astrologicky vypočítat termín početí miminka. Vyšlo to na první dobrou. Od té doby jsme již doporučili Gábi několika našim přátelům. Máme radost!
Kristýna (mentorka, koučka, poradkyně - www.reflektovaneuceni.cz)
Gábinka má dar, potěšit nás povzbuzujícími slovy, když se cítíme opravdu mizerně. Požádala jsem ji o astrologický výklad a žasla jsem, jak z čar a nějakého grafu, dokáže vyčíst přesně mou minulost - čím jsem si prošla, přítomnost - kde se nacházím a budoucnost - jaká je moje cesta a co mě čeká. S trpělivostí a vřelým úsměvem vysvětlí vše, pokud něčemu nerozumime, pohladí nám naší dušičku a zahřeje srdíčko. Pomáhá nám uvědomit si svou sílu a jít vpřed. A já už se teď, těším na svou budoucnost. Děkuji ti za vše Gábinko a děkuji za to že jsi.
Marcela
Mám velmi dobré zkušenosti s paní Gábinou, která mi moc pomohla, v mnoha věcech mi otevřela oči.Moc milá paní s milým úsměvem, krásné prostředí nabité pozitivní energií.Vřele všem doporučuji.
Blanka, Poděbrady
Na paní Šátkovou jsem dostala kontakt od mé kamarádky, která měla s prací této skvělé ženy jen pozitivní zážitky. Gabriela je moc milá, sympatická a hlavně empatická žena se spoustou životních zkušeností. První společné setkání bylo na téma astrologie a druhé koučink. Obojí předčilo mé očekávání a z obojího jsem čerpala myšlenky a energii ještě dlouho poté. Důležité je, vzít věci tak, jak k Vám přijdou, žít tady a teď a nebát se výzev. Když se v životě ocitnete na rozcestí a nebudete vědět kudy dál, návštěva Gabriely Vám zaručeně pomůže v rozhodování.
Jana Trsková, Praha