Výhodné balíčky

EFEKT naší konzultace a Váš posun je pro mě velmi důležitý. Je to něco, díky čemu cítím, že naplňuji své poslání.

Motivační  PODPORA i po konzultaci!

Když má člověk někoho, kdo netrpělivě čeká na výsledek jeho jednání, tak existuje mnohonásobně větší pravděpodobnosti, že bude skutečně jednat."

Proto jsem se rozhodla vytvořit pro vás balíčky. A to tak, aby si  každý z vás mohl vybrat podle své potřeby a svých časových i finančních možností. 

Astrologie a numerologie mi poskytují neobvyklé vhledy do osobnosti člověka, které dokážu velmi dobře využít při rozboru nejrůznějších životních situací a událostí. 

To posléze vede k mnohem přesnějšímu pojmenování jádra věci a následně k pohybu lidí kupředu, na místo, kde chtějí být, žít a radovat se. Konkrétně tedy ven z nesnází, k učinění rozhodnutí, ke změně.

 

Jaké balíčky konkrétně? Chcete se dovědět víc?

S Gábinou Šátkovou jsem se potkala na své cestě za poznáním a na životní křižovatce. A taky jsem byla zvědavá, jak takový horoskop vypadá a co vám o sobě hvězdy řeknou, jaký vás čeká osud, jestli je to vůbec možné. Byla jsem velmi mile překvapená – možné to doopravdy je. Gábina je velmi dobrý astrolog, to co jsem se dozvěděla, nejenom při našem prvním setkání, ale dále, když jsem ocitla v nějaké další životní situaci, vždy mi ta situace seděla „jako prdel na hrnec“ s tím, co bylo ve hvězdách. Při setkání s Gábinou mě velmi oslovil způsob její práce, kdy kombinovala vypracováním horoskopu s prací kouče. Společným povídáním, kdy jsme hledaly odpovědi na moje otázky, jsem se dokázala zorientovat v chaosu a pokračovat na svojí cestě dál s pocitem většího klidu. Ale ve finále je to vždy o práci na sobě a je potřeba najít odvahu do toho jít. Děkuji „někam tam nahoru“ za naše společné setkání Gábinou:o)
Monika z Prahy
Gábinka má dar, potěšit nás povzbuzujícími slovy, když se cítíme opravdu mizerně. Požádala jsem ji o astrologický výklad a žasla jsem, jak z čar a nějakého grafu, dokáže vyčíst přesně mou minulost - čím jsem si prošla, přítomnost - kde se nacházím a budoucnost - jaká je moje cesta a co mě čeká. S trpělivostí a vřelým úsměvem vysvětlí vše, pokud něčemu nerozumime, pohladí nám naší dušičku a zahřeje srdíčko. Pomáhá nám uvědomit si svou sílu a jít vpřed. A já už se teď, těším na svou budoucnost. Děkuji ti za vše Gábinko a děkuji za to že jsi.
Marcela