Cítíte se UNAVENÍ z neustálého rozebírání situace a pitvání se v tom samém?

Potřebujete už dojít k ROZHODNUTÍ, situaci vyřešit a konečně si oddechnout ?

Často slýchám od lidí:

"Mám to už promyšlené z mnoha stran, ale nevím, co dělat. Jsem plná pochybností a pořád se "plácám" na jednom místě."

"Pomůžete mi? Poradíte mi, co mám dělat? Potřebuji nějak "nakopnout"."

Pokud opravdu chcete a jste odhodlaní aktivně jednat, můžeme si promluvit o tom, jak na to.

Ale chce to akci!

Astrologie a numerologie mi poskytují neobvyklé vhledy do osobnosti člověka, které dokážu velmi dobře využít při analýze nejrůznějších životních situací a událostí. 

To posléze vede k mnohem přesnějšímu pojmenování jádra věci a následně k pohybu lidí ku předu, na místo, kde chtějí být, žít a radovat se. Konkrétně tedy ven z nesnází, k učinění rozhodnutí, ke změně.

 

JENŽE!

Do nedávna jsem nevěděla, jak to udělat, aby lidé, kteří z konzultací se mnou odcházejí, opravdu uskutečnili to, k čemu jsme došli, co si sami naplánovali. Při loučení byli sice plní odhodlání a nabití energií, ale ke zrealizování kroků, které je měli z nepříjemné situace vyvést, někdy vůbec nedošlo. 

Jak mohu lidi doprovodit SKUTEČNĚ až do cíle? To byla otázka, kterou jsem si kladla.

"Chce to motivační  PODPORU několik dní po konzultaci!" Řekla jsem si. "Když má člověk někoho, kdo netrpělivě čeká na výsledek jeho jednání, tak existuje mnohonásobně větší pravděpodobnosti, že bude skutečně jednat."

Efekt naší konzultace a Váš posun je pro mě velmi důležitý. Je to něco, díky čemu cítím, že naplňuji své poslání.

Proto jsem se rozhodla vytvořit pro vás balíčky. A to tak, aby si  každý z vás mohl vybrat podle své potřeby a svých časových i finančních možností. 

Jaké balíčky konkrétně? Chcete se dovědět víc?

S Gábinou Šátkovou jsem se potkala na své cestě za poznáním a na životní křižovatce. A taky jsem byla zvědavá, jak takový horoskop vypadá a co vám o sobě hvězdy řeknou, jaký vás čeká osud, jestli je to vůbec možné. Byla jsem velmi mile překvapená – možné to doopravdy je. Gábina je velmi dobrý astrolog, to co jsem se dozvěděla, nejenom při našem prvním setkání, ale dále, když jsem ocitla v nějaké další životní situaci, vždy mi ta situace seděla „jako prdel na hrnec“ s tím, co bylo ve hvězdách. Při setkání s Gábinou mě velmi oslovil způsob její práce, kdy kombinovala vypracováním horoskopu s prací kouče. Společným povídáním, kdy jsme hledaly odpovědi na moje otázky, jsem se dokázala zorientovat v chaosu a pokračovat na svojí cestě dál s pocitem většího klidu. Ale ve finále je to vždy o práci na sobě a je potřeba najít odvahu do toho jít. Děkuji „někam tam nahoru“ za naše společné setkání Gábinou:o)
Monika z Prahy
Gábinka má dar, potěšit nás povzbuzujícími slovy, když se cítíme opravdu mizerně. Požádala jsem ji o astrologický výklad a žasla jsem, jak z čar a nějakého grafu, dokáže vyčíst přesně mou minulost - čím jsem si prošla, přítomnost - kde se nacházím a budoucnost - jaká je moje cesta a co mě čeká. S trpělivostí a vřelým úsměvem vysvětlí vše, pokud něčemu nerozumime, pohladí nám naší dušičku a zahřeje srdíčko. Pomáhá nám uvědomit si svou sílu a jít vpřed. A já už se teď, těším na svou budoucnost. Děkuji ti za vše Gábinko a děkuji za to že jsi.
Marcela