Časté dotazy

 • Rodinné konstelace znamená, že se má účastnit celá rodina?
  Ne. Pouze jeden člen, který vybírá (jedná-li se o rodinné téma) členy rodiny z přítomných účastníků do zástupných rolí. Konstelace vycházejí z rodinných konstelací. Ale vhodné jsou pro různé systémy i jednotlivce.
 • Kde konstelční semináře probíhají?
  V Jogaprostoru na adrese Nám. T.G.Masaryka 1464, 290 01 Poděbrady. Z nádraží (vlak i bus jsou u sebe) jsou to 3minuty pěšky. Jogaprostor se nachází na levé (té rušnější) straně kolonády v 1. patře. Jedeš-li autem, můžeš zaparkovat na parkovišti před nádražím za 10Kč/24hodin.
 • Kdy konstelace probíhají?
  Vždy v sobotu v čase 10-17.30 , dvoudenní ještě neděle 10-15
 • Neovládám astrologii, mohu se přihlásit?
  Ano. Znalosti astrologie pro účast na na seminářích nejsou nutné.
 • Co s sebou?
  Jídlo, pití, případně přezůvky, nechceš-li být v ponožkách. K dispozici je voda z kohoutku.
 • Je možné si v blízkosti koupit jídlo, pití nebo kávu?
  Ano . Přímo pod Jogaprostorem je kavárna, na kolonádě je spousta možností k jídlu i pití , včetně Poděbradky zdarma. Najdete tu různé restaurace, ale i rychlovky s sebou, jako např, kebab, pizza, pekárna nebo vietnamské potraviny.
 • Mohu si předem "objednat" postavení konstelace?
  Ne. O postavení konstelace se, prosím, přihlas až na místě. Proběhne jich mnoho. A pokud by se na Tebe nedostalo, je to v pořádku. Důvěřuj tomu, že si odneseš přesně to, co si odnést máš. Tak jako my všichni.
 • Liší se cena, pokud bych si rád/a nechala postavit konstelaci?
  Ne. Já osobně to vnímám tak, že i zástupná role nebo pouhá účast na konstelačním semináři přináší velké objevné věci a může posunout či pořešit mnohé záležitosti. Pro někoho je to i v jeho situaci jemnější či dokonce vhodnější způsob . V jistém slova smyslu jsou součástí konstalace všichni přítomní. Vytváří, udržují a jsou součástí jedinečného pole, ve kterém konstelace probíhá. Účast každého jednoho člověka není náhodná, a  každý tak svou přítomností ovlivňuje celé dění .
 • Reakce na konstelace - zvýhodněná cena konzultace.
  Po konstelaci se můžeš několik dní nebo i týdnů cítit rozechvěle a v kolísavém rozpoložení. Toto je přirozená reakce. Doporučuji být k sobě laskavá/ý a trpělivá/ý. Někomu dělá dobře následná individuální konzultace , aby si vše hezky sedlo a doběhlo. Jelikož jsem sama absolvovala v této chvíli již několik set konstelací, mám pro silnější reakce pochopení. Pro tento případ pro Tebe mám zvýhodněnou cenu konzultace, a sice mínus 1.000Kč ze standardní ceny, a to při objednání do 4týdnů po konstelačním semináři a s přednostním objednáním.
 • Zaplatím si seminář a nemohu se zúčastnit. Dostanu peníze zpět?
  Peníze zpět nevracím, ale může PŘIJÍT někdo jiný nebo Ti je PŘEVEDU na jiný seminář. Je možné je využít i na individuální konzultaci či individuální konstelaci.

POČET MÍST JE OMEZEN

Jednodenní konstelační semináře stojí 1.490Kč