Přemýšlíš nad tím, zda jsme skutečně součástí něčeho většího, vyššího? Zda EXISTUJE něco jako osud, předurčení nebo dokonce POSLÁNÍ?

A navíc... Už Tě nebaví ten pocit, že je stále něco důležitějšího?  

Děti, rodina, muž, práce, ušetřit peníze ...

Znám to, měla jsem to stejně. Ale už nemám.
DOVOLILA jsem si myslet na sebe. Mít něco svého, svůj svět. Který mi ukázal život a vztahy z nového úhlu. A navíc, už vím, že nemusím, NEMŮŽU, žít jen pro ostatní. Málem jsem se v těch všech povinnostech rozplynula. Ale přišla mi do života astrologie. A já si ji dovolila. A našla jsem cestu zpátky k sobě.

I Ty můžeš!

Právě TEĎ máš možnost dopřát si KONEČNĚ něco pro sebe!

Něco, co Tě láká a přitahuje.

Spoj se se svou vnitřní moudrostí, spoj se s tou čarodějkou v sobě a POSUŇ se v životě dál!

PRONIKNI do podstaty věcí, pronikni do OPRAVDOVÉ astrologie! 

ANO, I TY MŮŽEŠ! 

Nadechni se zase!

Co chceš? Co bys ráda? Co se v Tobě děje?

Možná Tě tato stránka o astrologii zaujala, protože ...

 • Tě láká tajemno, ale ne ničím nepodložená esoterika?
 • Věříš na určitá znamení, ale přitom jsi i racionálně smýšlící člověk, který ví, že je třeba platit složenky?
 • Ti chybí naplnění, VÁŠEŇ, jiskra, prostě ta správná "potrava pro duši", dny jsou šedivé a stejné.
 • Cítíš, že potřebuješ něco změnit.
 • Přemýšlíš nad tím, zda jsme skutečně součástí něčeho většího, vyššího. Zda EXISTUJE něco jako osud, předurčení nebo dokonce POSLÁNÍ?
 • Chceš objevit svoje dary, pochopit jednání svého partnera i prožívání svých dětí.
 • Chceš zjistit, co Ti bylo dáno do vínku, poznat svoje talenty a pochopit životní výzvy.
 • Přemýšlíš o tom, v čem a zda vůbec jsi vyjímečná, zda i Ty máš svoje poslání.
 • Nebo možná proto, že už máš něco odžito a přesto se někdy cítíš úplně ztracená.

Jsi připravená uvidět život a vztahy z nového úhlu pohledu?

Jsi připravená spojit se sama se sebou a objevit svou jedinečnost?

Pak tu právě pro Tebe mám kurz základů astrologie.

Co kdybych Ti řekla, že astrologie

 • Ti pomůže propojit příčinu a následek různých životních situací a najít jejich vysvětlení.
 • je přesně to, co Ti pomůže poznat i POCHOPIT sebe samu i Tvé blízké a zároveň si uděláš naplněnou chvilku pro sebe.
 • je MNOHEM VÍC než jen text v časopisech, který člověka škatulkuje do dvanácti skupin, do dvanácti znamení zvěrokruhu.
 • je věda, která pracuje s přesnými daty a údaji, a je propojená se SILOU OSOBNOSTI astrologa, tedy i s jeho (Tvou) intuicí.
 • je láska, vášeň i BEZEDNÁ studnice odpovědí, která Ti pomůže pochopit Tvé poslaní a vrátit Tvému životu JISKRU.

ZAČÍNÁME ČÍST VE HVĚZDÁCH  - Cyklický kurz základů astrologie

JAK PŘESNĚ KURZ PROBÍHÁ?

 • Cyklický kurz tj. délka jednoho cyklu je 12 lekcí o 90minutách

 • kurz probíhá až na vyjímky každé pondělí ve dvou časech (přihlaš se na ten, který Ti vyhovuje)
 1. skupina: 16.00-17.30
 2. skupina: 17.45-19.15
 • max. kapacita je 10 studentů v jedné skupině

 

1. každá lekce se skládá ze 2 částí, tj. opakovací část a nová látka

1. lekce
1. LEKCE

2. VIDEO NA DOKONALÉ PROCVIČENÍ - to je má oblíbená část, na kterou se téměř ve všech online kurzech úplně zapomíná, ale mně jde o tom, aby ses astrologii skutečně naučila,   v druhé polovině kurzu zde najdeš také PODPŮRNÉ KROKY VEDOUCÍ KE  ZMĚNĚ, budeš-li chtít.

3. PRACOVNÍ LISTY + ASTROhrátky - je fajn nejen pasivně poslouchat, ale zapojit se i aktivně, tak si to opravdu zapamatuješ a osvojíš.

4. AKČNÍ KROK - Najdi si ihned ve svém horoskopu! - prakticky si nové vědění okamžitě vyzkoušíš na svém vlastním horoskopu, začneš číst ve hvězdách a spojovat se se svou vnitřní čarodejkou.

OBSAH KURZU

 1. JAK VZNIKÁ HOROSKOP, CO JE TO ZVĚROKRUH - jak to celé funguje, jak se naše Sluneční soustava znázorní v horoskopu
 2. ŽIVLY, POLARITA, KVALITA - Co člověku dávají jednotlivé živly (oheň, země, vzduch, voda), polarita a kvalita a jak se projevují
 3. ZNAČKY A VÝZNAMY ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU - charakteristika a značka každého z 12 znamení 
 4. ZNAČKY, VÝZNAMY A DOMICIL PLANET - dozvíš se, jaká planeta souvisí s myšlením, jaká s tvořením, jaká s penězi a jaká např. s naším přístupem k pravidlům nebo k sexu
 5. ZÁKLADY ASTROLOGICKÝCH DOMŮ, VZNIK A VÝZNAM - domy jsou oblasti našeho života, jako např. zdraví, práce, partneři, milenci, děti, domov, finance
 6. ASCENDENT VE ZNAMENÍ

SOUČÁSTÍ KURZU JSOU TÉŽ  VELMI HODNOTNÉ BONUSY! 

BONUSY!!!

1. Obrázek Tvého horoskopu, abys nemusela hledat na netu. Obrázek potřebuješ, abys sis mohla ihned hledat ve svém horoskopu to, o čem jsme v lekci mluvili.

2. K dispozici máš fb skupinu ČTEME VE HVĚZDÁCH, kde si můžeš astrologii pohodově opakovat, a také klást dotazy.

3. Sleva 500Kč na individuální konzultaci se mnou (online/osobně v Poděbradech).

3. Sleva 50% na online kurz Začínáme číst ve hvězdách

Pokud bys chtěla mít k dispozici i onlineverzi kurzu, který je rozdělen do 16lekcí, včetně procvičovacích videí. Více ZDE

CENA KURZU je 2850,-Kč za 12 lekcí (90minut)

Dopřej si KONEČNĚ chvilky jen pro sebe! 

Máš pocit, že si to teď nemůžeš dovolit? Pojmi to jako dárek pro Tebe a nech si na něj přispět! Dostaneš tak něco, co Tě opravdu potěší!

Možná přišel i čas, aby sis to dopřála sama!

Co říkají účastnice kurzů?

"... už jen z pár informací jde hodně vytěžit. "

Astrologii studuji již několik let a velmi ráda zkouším nové lektory. Zajímá mě jejich osobní pohled na horoskop a také způsob vysvětlování. Gabčin způsob je mi moc blízký - líbí se mi, že zapojuje obrazotvornost. Také mě přesvědčila o tom, že v astrologii není třeba žádné složitosti. V jednoduchosti je krása, ale i přesto je to důkladně popsané. Kombinace těchto dvou prvků je přímo stvořená pro člověka, který je zvídavý a chce se naučit alespoň základ astrologie. Gábinka má schopnost přesvědčit, že je tato nauka opravdu zajímavá a už je z pár informací jde hodně vytěžit. Kdybych měla v rodině teenagera, který by se zhlédl v astrologii, byl pro mě tento kurz jako jasná volba daru. Proč? Protože v tomto kurzu obstojí i úplně nezasvěcení lidé. Není třeba se zamýšlet nad tím, zda na to máte, jestli to není moc těžké. Kurzem vás provádí profesionál, který opravdu ví, jak to podat a co je nutné k tomu, abyste si tyto důležitosti zapamatovali. Nechybí tedy ani úkoly, které vám osvěží paměť a podané infromace se vám díky tomu vtisknou do hlavy. Jestliže nechcete jít úplně do hloubky, ale přesto vás to láká, pak je tento kurz pro vás to pravé! Možná vás natolik motivuje, že nepřestanete zkoumat dál 🙂
Aneta

"... vůbec jsem netušila, co všechno mě čeká. JAKÁ POZNÁNÍ!! "

Říkala jsem si, že se naučím něco o tom, jak se sestavuje horoskop, protože to je jedna z věcí, která mě láká. Proto jsme se přihlásila na astrologii a vůbec jsem netušila, co všechno mě čeká. JAKÁ POZNÁNÍ!! Nejdřív to byla jednotlivá znameni zvěrokruhu a jejich charakteristiky.......říkala jsem si aha, proto se on chová takhle, no to je přesné! a tenhle takhle....a další zase jinak . A to byla jen ta znamení!!!!....k nim se přidaly planety....a zase se to ještě upřesnilo, nebo přitvrdilo, nebo jak to říct zvýraznilo ....... A co bude dál??????? netuším.....to zjistím až z příští lekce nebo spíš z příštích lekcí, neboŤ jsem fakt teprve na začátku, ale je to jízda, to otevírání očí a prozření. Tak to jsou zatím mé pocity z astrologie. Těším se na příště.
Jana

"Najednou se mi pospojovalo tolik věcí, které jsem předtím neviděla a nebo nechápala."

Astrologie je pro mě tajemno, záhada, vzrušení, bádání, něco, co mě udivuje a hlavně stále překvapuje. Je to poznání sama sebe. Najednou se mi pospojovalo tolik věcí, které jsem předtím neviděla a nebo nechápala. Dívám se na lidi okolo sebe, na jejich chování, reakce a v duchu je někam řadím. Je to pro mě zábava a vzrušení. Moc bych si přála, abych dokázala proniknout do záhad astrologie a naučila se číst v horoskopu. Chtěla bych umět pomáhat sobě a mým blízkým, když to bude třeba. Chtěla bych v astrologii najit koníčka a lásku na zbytek života. Doufám, že se mi to alespoň trošku podaří, hlavně díky tobě. Tvoje přednášky jsou, nevím jak to popsat, naplněné zvláštním klidem, pohodou. Někdy si řákam, jestli nemám otevřenou pusu, když tě poslouchám😄. Vždycky se proměním v malého šplhouna, co chce dobře a rychle odpovědět🙈Tvoje přednášky jsou prostě super a já ti za ně děkuji. Iva
Iva

"Chvíli jsem se učila sama, ale chyběl mi průvodce. "

Vždycky jsem si o sobě myslela, že budu věčným začátečníkem ve studiu astrologie. Chvíli jsem se učila sama, ale chyběl mi průvodce. Zkusila jsem pár učitelů a kurzů, ale nebylo to ono. Chyběla tomu jiskra, něco mi tam vždycky vadilo. Pak jsem měla možnost poznat Gábinku a její styl výuky. Gábinka je člověk, který je mi blízký svým výkladem. Dokáže vysvětlit všechno polopaticky tak, že člověka neodradí a dokáže ho ve studiu astrologie posunout dál. Umí informace přiblížit úplnému laikovi tak, že se dají snadno uchopit. Záleží jí na tom, aby se její studenti nezasekli, a každému jednotlivě vysvětlí, pokud něco nepochopí. Líbí se mi, že nikam nespěchá a snaží se upevnit základy neustálým opakováním a procvičováním a na takovém základu se pak dá hodně dobře stavět. Na její hodiny se vždycky hodně těším a s každou další hodinou jsem přesvědčená, že je tohle koníček na celý život a že volba průvodce astrologií byla ta pravá. Gabinka je za mě vynikající učitelka a dokáže mi předat informace tak, jak já potřebuju. Pokud váháte a nevíte, u koho se astrologii učit, pak je Gábinka jasná volba. Je prostě nejbožejší . Věra
Věra

"Gábi všechno velmi trpělivě vysvětluje"

Gábi všechno velmi trpělivě vysvětluje ,hledá ta správná slova, vrací se k základům astrologie neb opakování je matka moudrosti. A já opakování potřebuju a tím také se vědomosti usídlují v mé hlavě a já začínám chápat astrologické souvislosti. Vřele doporučuji všem, kteří si čtou horoskopy v časopise a chtěli by tomu více rozumět, se ke Gábince na kurz astrologie přihlásit. Po absolvování kurzu budou velmi spokojení a pochopí například, co to znamená mít Slunce v Blížencích.
Anička

"Umí naučit a vše vysvětlí"

Chodím ke Gábince Šátkový moc ráda na astrologii, je to úžasná příjemná žena, která umí naučit a vše vysvětlí, když potřebuji poradit.
Milana

"... je ta nejlepší učitelka. Dokáže zaujmout, a jednoduše vysvětlit."

Proč si objednat online kurz u Gábinky? Protože je ta nejlepší učitelka. Dokáže zaujmout, a jednoduše vysvětlit. Moc se mi líbí videa, kde výstižně zpracovala jednotlivá znamení i rozbor planet při řádění tornáda na Moravě. Mám osobní zkušenost s balíčkem odvahy, který mi pomohl se konečně rozhodnout žít svůj život.
Lucka

Proč absolvovat kurz právě se mnou, čím se zabývám?

Mgr. Gabriela Šátková

vědomá astroložka, koučka, lektorka, autorka knihy Astrohrátky a motivačních karet Dodavatel odvahy 

Jsem vědomá astroložka, koučka a průvodkyně. Pomáhám ženám, které chtějí VÍC než jen přežívat na autopilota. Doprovázím je na cestě od únavy, nefunkčních vztahů a frustrace zpět ke svojí SÍLE, úlevě a radosti.

NA ROZDÍL od klasického koučování mi astrologie a numerologie poskytují NEOBVYKLÉ VHLEDY do osobnosti člověka. Toho dokážu velmi dobře využít při rozboru situací a událostí, které společně řešíme. To celý proces významně URYCHLUJE.